Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia Anno 2205 jednak bez wczesnych testów beta

Inne bonusy do preorderów.

Twórcy futurystycznej strategii Anno 2205 jednak nie zorganizują wcześniejszych testów wersji beta, co ogłaszano pierwotnie podczas zapowiedzi produkcji na targach E3.

Command Ship

Informacje ujawniono na oficjalnym forum dyskusyjnym Ubisoftu. Odpowiedzialne za prace studio Blue Byte Mainz zapewnia jednak, że nie zmieniły się plany na datę premiery - gra nadal ukaże się 3 listopada, na PC.

Dostęp do bety zarezerwowany był dla osób składających zamówienia przedpremierowe. Jak można się domyślić, fani nie są zadowoleni. W ramach zadośćuczynienia mają dostać dodatkowy emblemat i jednostkę - widoczny po prawej Command Ship.

Anno 2205 zapowiedziano podczas konferencji Ubisoftu na targach E3, jako kolejną odsłonę strategicznej serii. Jak sugeruje sam tytuł, akcja toczy się w odległej przyszłości - jedną z nowości jest zakładanie kolonii na Księżycu.

Nazwa studia deweloperskiego może wprowadzać w błąd - odział Blue Byte Mainz jeszcze do 2014 roku funkcjonował jako Related Designs. Właśnie pod tą nazwą wyprodukował poprzednie odsłony cyklu, zaczynając od Anno 1701 w 2006 roku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Anno 2205

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze