Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft: Na wieści o nowym Splinter Cell jeszcze poczekamy

Sam Fisher pozostaje w ukryciu.

Ubisoft przygotował imponującą konferencję E3, chwaloną jako jedna z najlepszych tegorocznych prezentacji. Część graczy sugeruje jednak, że mogłoby być nawet lepiej - gdyby pokazano także nową odsłonę serii Splinter Cell.

Sam Fisher pozostał jednak w ukryciu, a temat jego przygód poruszył dyrektor generalny francuskiej firmy, Yves Guillemot, w oficjalnym materiale wideo.

- Otrzymujemy mnóstwo szkiców oraz propozycji związanych z tą licencją i w końcu z jednej skorzystamy - przyznał menedżer. - Myślę, że będziemy mogli coś zobaczyć, ale trzeba będzie na to poczekać.

Ostatnią odsłoną popularnych skradanek było Splinter Cell Blacklist z 2013 roku. Twórcy postawili na reset serii, młodszego bohatera i nowego aktora głosowego, co nie wszystkim fanom przypadło do gustu.

Produkcja zebrała stosunkowo wysokie oceny, lecz - jak widać - nie sprzedała się w wystarczająco wysokim nakładzie, by Ubisoft od razu przystąpił do prac nad kontynuacją.

„Szósta odsłona przygód Sama Fishera jest najbardziej rozbudowana i bogata w tryby i misje poboczne. Po drodze utraciła jednak autentyczność i uczucie płynnej narracji, dobrze znane serii Splinter Cell” - napisał Łukasz w naszej recenzji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze