Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft ma gotową do wydania grę towarzyską na Wii U

Know Your Friends musi poczekać.

Latem ubiegłego roku dyrektor generalny Ubisoftu przyznał, że jego firma ukończyła grę na Wii U i czeka teraz na moment, w którym konsola Nintendo zdobędzie większą popularność.

Jakim robotem jesteś?

Serwis Unseen64 przeprowadził śledztwo i ujawnił podczas podcastu, że mowa o towarzyskim tytule Know Your Friends, wykonanym w stylu papierowej wycinanki.

Za prace odpowiadał oddział Ubisoftu z Paryża, czyli twórcy Just Dance i Red Steel. Rozgrywka polega na odpowiadaniu na pytania innych uczestników zabawy. Wideo ujawniono w serwisie NintendoWorldReport pokazuje sekcje, w której gracze muszą wskazać, które osoby są najbardziej skłonne zaprosić się na randkę.

Pewne szczegóły opublikowała także organizacja ESRB. Wśród pytań znajdują się podobno tematy typu: „wybierz trzy obiekty na nastrojową noc” lub „na jaki element kobiecej anatomii patrzymy w pierwszej kolejności”.

Całość uzupełniają ilustracje przedstawiające pejcze, kajdanki czy nagie pośladki. Grafikę utrzymano w „papierowym” stylu, a na postacie nakładane są twarze graczy, rejestrowane kamerą z GamePada.

Wydaje się jednak, że Know Your Friends nie jest przeznaczone tylko dla dorosłych, o czym świadczy przyznanie kategorii T (dla nastolatków) przez ESRB.

Unseen64 spekuluje, że gra może ukazać się w przyszłości, choć została ukończona już jakiś czas temu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze