Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft+ coraz bliżej debiutu na Xboksach. Co z Game Passem?

Znaleziono logo usługi.

Plany na przeniesienie abonamentu Ubisoft+ także na konsole nie są tajemnicą co najmniej od początku obecnego roku. Wygląda na to, że założenia mogą zostać zrealizowane w najbliższej przyszłości.

Logo usługi znaleziono bowiem na serwerach samego Xboksa. Ilustrację ujawnił na Twitterze użytkownik „@ALumia_Italia”, nie od dzisiaj przeczesujący pliki dostępne publicznie w zakamarkach infrastruktury Microsoftu.

Abonament Ubisoft+ udostępnia nieograniczony dostęp do ponad stu gier francuskiego wydawcy, w ramach miesięcznego abonamentu. Na PC usługa dostępna jest już od września 2019 roku, oferując często najnowsze premiery. W planach jest też debiut na sprzęcie PlayStation.

Gracze już teraz spekulują, że subskrypcja może stać się częścią Game Passa, choćby w wersji Ultimate. Przynajmniej na razie jest to mało prawdopodobne, ale pewną wskazówką może być zreformowane latem PS Plus, w ramach którego dodano „tylko” osobny pakiet Ubisoft+ Classics. Ten - wbrew nazwie - zawiera także nowsze pozycje, jak Assassin’s Creed Valhalla.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze