Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Journey zwiastują kolejny tytuł

„Gra o dawaniu.”

Twórcy Journey, Flower i flOw - studio thatgamecompany - opublikowali pierwszą ilustrację związaną ze swoim następnym tytułem.

Nie znamy obecnie zbyt wielu detali na temat produkcji, choć współzałożyciel firmy - Jenova Chen - wspomniał na oficjalnym blogu, że mowa o „grze od dawaniu”. Opublikował też dwie dodatkowe ilustracje:

Widzimy wzmiankę o premierze w przyszłym roku, a także grupę dzieci trzymających się za ręce i podpalanie świeczki. Wszystko bardzo w stylu thatgamecompany.

W 2014 roku studio pozyskało 7 milionów dolarów dofinansowania na swój projekt. To dobra wiadomość, jeśli weźmiemy pod uwagę, że podczas prac nad Journey firma zbankrutowała, a uratowały ją dopiero świetne oceny w recenzjach i wysoka sprzedaż tej gry.

Jednocześnie thatgamecompany szuka nowych pracowników, w tym inżyniera sieciowego czy też nieco mniej standardowego „inżyniera wrażeń”, gdzie w wymaganiach wymieniono „chęć tworzenia znaczących, wzbogacających wrażeń i inspirowania graczy”.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły