Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Turowa strategia Chaos Reborn debiutuje 26 października

Po okresie w Early Access.

Sfinansowana na Kickstarterze produkcja Chaos Reborn opuści w tym miesiącu program Early Access na Steamie. Turowa strategia ukaże się w pełnej wersji już 26 października.

Pojedynki magów

Platformy docelowe to PC (Windows, Mac, Linux).

Jak zapewnia producent - Julian Gollop - w najnowszej aktualizacji, ostatnie poprawki przed debiutem przeznaczone są dla nowych graczy, obejmując rozbudowany samouczek i ulepszony interfejs.

Deweloper dodaje, że nie udało się jeszcze dodać wszystkich opcji obiecanych podczas zbiórki na Kickstarterze, ale gra będzie nadal rozwijana, za pomocą aktualizacji.

Chaos Reborn to nie nowość - pierwowzór ukazał się w zamierzchłej przeszłości 1985 roku, na ZX Spectrum, pod tytułem Chaos: The Battle of Wizards - jeszcze przed UFO: Enemy Unknown.

Podobnie jak w oryginale, wcielamy się w czarodzieja, a celem jest wyeliminowanie innych magów. Rozgrywka toczy się w turach, w szybkim tempie, a gracze na zmianę rzucają zaklęcia czy przyzywają potwory do pomocy.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze