Skip to main content

Kolejne DLC do Call of Duty: Infinite Warfare debiutuje 18 kwietnia

Cztery mapy i Pam Grier.

Activision poinformowało, że kolejne DLC do strzelanki Call of Duty: Infinite Warfare - zatytułowane Continuum - ukaże się już 18 kwietnia, początkowo wyłącznie na PS4.

Shaolin Shuffle

Posiadacze PC i Xbox One będą musieli poczekać miesiąc dłużej, zapewne do 18 maja.

Tradycyjnie otrzymujemy cztery mapy, w tym nową wersję Rust z Call of Duty: Modern Warfare 2, teraz pod nazwą Excess. Akcja toczy się na szczycie wieżowca w futurystycznej metropolii.

Do tego Archive na terenie muzeum sztuki nowoczesnej, Scrap z bazą na powierzchni Księżyca oraz wypoczynkowy resort Turista, z trzema głównymi alejkami do wymiany ognia.

Continuum wprowadza także kolejny rozdział opowieści w kooperacyjnym trybie zombie. Pojawi się między innymi Pam Grier, znana najlepiej jako Jackie Brown z filmu Quentina Tarantino o tym samym tytule.

Grier wciela się w Shaolin Sister, szefową dojo do nauki wschodnich sztuk walki, umieszczonego oczywiście w realiach świata opanowanego przez zombie.

Zobacz na YouTube

Tym razem reżyser Willard Wyler umieścił czwórkę graczy na planie horroru z akcją w latach 70., na terenie Nowego Jorku w stylu disco. Możemy oczekiwać nowych przeciwników, metra, nocnych klubów i wspomnianego dojo.

Rozdział o nazwie Shaolin Shuffle wprowadza także system walki kung-fu, a każda postać otrzymała własny zestaw umiejętności i ciosów.

Read this next