Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Sniper Elite 5 oferuje pierwsze spojrzenie na kooperację

Oraz multiplayer.

Snajperska strzelanka Sniper Elite 5 otrzymała kolejny trailer, służący za prezentację funkcji i trybów gry. Większość nie będzie nowością, ale jest też rzut oka na kooperację oraz sieciową rywalizację.

Jedną z innowacji w najnowszej odsłonie serii będzie bowiem opcja prowadzenia „inwazji” na kampanie innych graczy. Wcielimy się w niemieckiego snajpera, by spróbować zabić przeciwnika, nieco w stylu Deathloop.

Zobacz także: Sniper Elite 5 poradnik

Wzorem Elden Ring, alternatywnie będziemy mogli także wezwać innego posiadacza gry do pomocy. Ta funkcja zaoferuje właśnie możliwość zabawy w kooperacji, choć zapewne bez ogromnych bossów do pokonania we dwójkę.

Nie zabraknie także standardowego trybu multiplayer, z potyczkami dla maksymalnie 16 użytkowników, z punktami doświadczenia, wybieraniem wyposażenia i tak dalej. Do tego klasyczna współpraca, z czteroosobowymi drużynami odpierającymi kolejne fale przeciwników.

Sniper Elite 5 ukaże się 26 maja na PC i konsolach.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze