Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Total War: Warhammer 3 opóźniony - premiera dopiero w przyszłym roku

Twórcy nie chcą się śpieszyć.

Total War: Warhammer 3 zostało opóźnione - ukaże się na początku przyszłego roku, tylko na PC. Nie podano konkretnej daty. Dotychczas oczekiwane zwieńczenie strategicznej trylogii planowano na koniec obecnego roku.

„Wiemy, że to rozczarowujące wieści, ale dodatkowy czas pozwoli nam osiągnąć więcej niż próba wydania gry w pośpiechu jeszcze w tym roku” - napisano w komunikacie na Twitterze.

„Oczekiwania nie będą dużo dłuższe, opublikujemy także sporo nowych informacji. Data będzie mocniejszym terminem i najlepszym krokiem w nowej erze Total War: Warhammer”.

„Nie uznajemy premiery jako końca trylogii, lecz jako początek wieloletniego wsparcia” - zapewniają przedstawiciele studia Creative Assembly.

Ostatnie konkretne informacje na temat Total War: Warhammer 3 pochodzą z maja, gdy deweloperzy ujawnili Kislev - jedną z frakcji, która pojawi się w powstającej strategii.

To kraj inspirowany luźno XVII-wieczną Rosją i Unią Polsko-Litewską. Pojawią się też cztery frakcje demonów Chaosu do wyboru - wyznających różnych bogów: Khorne'a, Nurgle'a, Slaanesha i Tzeentcha. Jest też Kataj, czyli nacja inspirowana Chinami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze