Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Kradzież latającego okrętu

Próbujemy rozwikłać zagadkę porwania powietrznego statku.

Zadanie to stanie się dostępne w trakcie pobytu w Karawanseraju, jednej z lokacji w Torment: Tides of Numenera, a konkretnie podczas rozmowy z Mistrzem Rennio (#6 na mapie Karawanseraj). Mężczyzna powie ci, że ktoś ukradł jego latający okręt. Po wysłuchaniu rysopisu możesz udać się na poszukiwania złodzieja. Okaże się, że to Erritis (#11 na mapie Skraj Klifu), którego Rennio może rozpoznać, jeżeli jest akurat członkiem twojej drużyny. Jeśli nie, to użyj perswazji, aby namówić wojownika do odwiedzin Mistrza.

Kolejnym celem będzie doprowadzenie do porozumienia między Mistrzem Rennio i Erritisem. Istnieje kilka rozwiązań sytuacji - za każde otrzymasz 40 punktów doświadczenia. Pierwsza możliwość to zapłacenie za Erritisa 300 błyszków. Druga to namówienie Erritisa do odpracowania swojego czynu (wojownik będzie przez kilka odpoczynków niedostępny jako towarzysz podróży). Trzecia opcja zakłada oszukanie lub zastraszenie Rennio i wmówienie mu, że Erritis jest nieświadom swoich czynów.

Mistrz Rennio, który załatwi powietrzny transport po rozwiązaniu dla niego pewnej sprawy.

Czwarta opcja jest związana z wypłatą odszkodowania od miasta. W tym celu udaj się do Sekretarza Rady (#4 na mapie Plac Rządowy) i powiedz mu sporze. Następnie musisz powołać się na wpływowego mieszkańca miasta, a konkretnie Peliai, jeśli pomogłeś jej w zadaniu Niestabilne fundamenty lub Lord Vuntgen, o ile opowiedziałeś się po jego stronie w misji pobocznej Niewidoczny przeciwnik.


Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Czerwone kręgi

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Oczy adwersarza

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Jedyna, prawdziwa miłość


Po zdobyciu poparcia jednej z wymienionych osób otrzymasz od Sekretarza Rady dokument potwierdzający możliwość wypłacenia odszkodowania. Wróć z nim do Mistrza Rennio i przekaż mu go, aby zakończyć zadanie.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze