Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Co wiatry porwały

Misja poboczna, w której pomagamy kobiecie bez twarzy.

Jest to jedna z misji pobocznych w Torment: Tides of Numenera, którego wykonania możesz się podjąć w Starych Kazmatach Niewolników (#5 na mapie Rozległe Trzewia). Do tej lokacji możesz trafić samodzielnie lub podczas zadania dodatkowego o nazwie Pomruki niezadowolenia, zlecanego przez Bruskę (#6 na mapie Dziedziniec Memoviry).

Skieruj się do północnego korytarza i przejdź przez drzwi na wschodzie. W środku natkniesz się na Skourę Bez Twarzy. Kobieta pragnie odzyskać wzrok, a twoim celem będzie jej pomóc. Pod koniec rozmowy zobaczysz w jej dłoniach słój z Żelaznym Wiatrem. Nie próbuj go wyrywać, ponieważ bohater zginie.

Skourę Bez Twarzy spotkasz w małej celi w Starych Kazmatach Niewolników.

Aby pomóc kobiecie udaj się do Spadu Chirurga (#6 na mapie Rozległe Trzewia). Skieruj się na południowy wschód lokacji, gdzie porozmawiaj z dwoma chirurgami - Obervichem i Demerayem, poruszając przy tym sprawę przywracania wzroku. Lekarze stwierdzą, że mogą ci pomóc, ale potrzebują kogoś do przeprowadzenia badań.

Masz dwie możliwości działania. Możesz zapłacić chirurgom 280 błyszków i mieć sprawę z głowy lub zaoferować do badań postać głównego bohatera albo któregoś z towarzyszy. W drugim przypadku otrzymasz 4 punkty doświadczenia, ale na stałe stracisz 1 punkt zdrowia. Po eksperymentach odbierz Oko Obervicha.


Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Podwójny kłopot

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyzwoleniec

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Rękojeść bez ostrza


Udaj się z nim do Skoury Bez Twarzy i przekaż jej zdobyty przedmiot. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymasz 25 punktów doświadczenia oraz słój z Żelaznym Wiatrem, który będziesz mógł wykorzystać do otworzenia paszczy w misji głównej W głębiny.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze