Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tony Hawk pracuje z Activision nad nową grą konsolową na przyszły rok

Ken Block zajmie się tytułem mobilnym.

Tony Hawk pracuje z Activision nad nową grą. Gdy ostatnio słyszeliśmy takie ogłoszenie, efektem była mało imponująca produkcja mobilna. Tym razem mamy jednak otrzymać tytuł konsolowy.

Popularny skater podał informację na swoim koncie w serwisie społecznościowym Twitter. Ujawnił także, że premierę zaplanowano na przyszły rok.

Równocześnie powstaje kolejna gra mobilna. „Myślę, że fani Tony Hawk's Pro Skater będą podekscytowani” - dodał. To obecnie wszystkie znane szczegóły.

Drugim fanem sportów ekstremalnych pomagającym w pracach nad tytułem na urządzenia przenośne jest Ken Block. Jak dowiedział się serwis IGN, kierowca wspomaga Electronic Arts przy Need for Speed No Limits (dzięki, Polygamia).

Ostatni konsolowy tytuł z nazwiskiem popularnego skatera na okładce to Tony Hawk's Pro Skater HD z 2012 roku - produkcja zawierające klasyczne poziomy z Tony Hawk's Pro Skater i Tony Hawk's Pro Skater 2, w odświeżonej oprawie graficznej. Pierwszą część serii wydano w 1999 roku na PlayStation, a za prace odpowiadało studio Neversoft.

Ken Block ma znacznie mniejszy dorobek w grach wideo: pojawił się jako kierowca w Colin McRae: Dirt 2, a później jako mentor gracza w Dirt 3.

Znajdź logo Need for Speed No Limits

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze