Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tomb Raider 2 - Pomieszczenia mieszkalne, teatr

Odwiedź maszynownię statku i teatr w misji dziewiątej.

Pomieszczenia mieszkalne to dziewiąty poziom w Tomb Raider 2 w którym kontynuujesz eksplorację Wraku statku Maria Doria. Dowiedz się, gdzie znaleźć potrzebne klucze i jak ukończyć poziom.


Na tej stronie:


Maszynownia

Poziom zaczynasz pod wodą, od razu zapisz grę. Użyj dźwigni na lewej ścianie zaraz za zakrętem i wypłyń do drugiej części statku. Przejdź do pomieszczenia z płomieniami i omiń je chwytając się krawędzi. Aktywuj dźwignię i na końcu korytarza jeszcze jedną.

Teraz przeskakuj po tłokach na wyższy poziom i opcjonalnie zbierz kamienną figurkę. Na końcu drogi popchnij metalową skrzynię do samego końca, skręć w lewo i popchnij kolejną - w ten sposób po zeskoku w dół będziesz mógł wrócić w miejsce, gdzie stoisz. Użyj wajchy poniżej i wróć do tłoków - ich układ się zmienił i pozwolą ci teraz doskoczyć do wysoko położonej wajchy, gdy wrócisz górnym korytarzem i rozpoczniesz po nich przeskoki.

Zeskocz w dół i idź do korytarza pod wajchą. W miejscu, gdzie był ogień, teraz jest woda. Użyj dźwigni na ścianie i płyń przez otwarte drzwi aż do końca podwodnego tunelu. Po użyciu kolejnej wajchy otworzy się klapa w połowie drogi, którą wrócisz na statek. Znajdziesz się w drugiej części maszynowni, wskocz na wyższy poziom i przejdź do bocznego korytarza.

Na tym etapie możesz zebrać jadeitową i złotą figurkę. Idź do końca korytarza, przez wodę i wzdłuż prawej ściany, po czym wejdziesz na wyższą podłogę przesuwając się po krawędzi. Trafisz do pokoju ze zdobionymi krzesłami, na jego końcu pociągnij dwukrotnie drewnianą skrzynię i wyskocz na salę przez balustradę.


Klucz do teatru

Na niższym piętrze po pozbyciu się wrogów pociągnij skrzynię w dziurze, za nią znajdziesz klucz. Zamek znajduje się obok miejsca, skąd przyszedłeś - schody z czerwonym dywanem. Wyskocz na prawy balkon i użyj dźwigni, potem przejdź za scenę.

Przejdź za scenę po przysunięciu sobie pudła, by przeskoczyć nad ścianą. Użyj flary, bowiem na drodze znajdziesz pułapkę do przeskoczenia, a na ścianie po przeciwnej stronie - przycisk. Jego użycie doprowadza wodę do miejsca, gdzie znalazłeś klucz do teatru w poprzedniej sali i pozwala ci opuścić lokację przejściem. W ten sposób zakończysz ten poziom.

Następnie: Tomb Raider 2 - Pokład, rufa, kajuta, ładownia

Spis treści: Tomb Raider 2 Remastered - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Tomb Raider 2 - Wrak statku Maria Doria, wyłącznik prądowy, kajuta

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Tomb Raider I–III Remastered

Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze