Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Technomancer - nowe RPG od twórców Bound by Flame i Mars: War Logs

AKTUALIZACJA: Pierwsze szczegóły.

Aktualizacja: Serwis GameWatcher ujawnił pierwsze szczegóły na temat The Technomancer od studia Spiders. Gra jest podobno inspirowana Mars: War Logs i toczy się w tym samym uniwersum, lecz z pominięciem mniej udanych elementów tej produkcji.

Wcielamy się w początkującego technomancera, a naszym zadaniem jest poszukiwanie artefaktów i zapomnianych technologii na Ziemi. Nasze nadprzyrodzone umiejętności otrzymaliśmy poprzez mutacje, co nie cieszy się na Marsie popularnością.

Podczas rozgrywki spotkamy sześć frakcji (wymieniono zbieraczy złomu, przedsiębiorczych Amerykanów oraz sprytnych Złodziei). Zadania mają być teraz bardziej rozbudowane, z różnymi zakończeniami.

W planach jest także mechanika charyzmy oraz cykl dnia i nocy, wpływające na niektóre misje. Rozszerzono też drzewka umiejętności, a świat będzie bardziej otwarty.

*

Oryginalna wiadomość: Francuskie studio Spiders - twórcy Bound by Flame i Mars: War Logs - pracuje nad nową grą RPG w perspektywie TPP - The Technomancer.

Obecnie nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat projektu, ale zdjęcie z pierwszej prezentacji zdaje się sugerować, że mamy do czynienia z produkcją podobną do wcześniejszych dokonań tego studia. Tytuł wskazuje natomiast na futurystyczną tematykę.

Wydawcą jest firma Focus Home Interactive, która ogłosiła wczoraj także inne RPG, od twórców Remeber Me - Vampyr.

Read this next