Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Technomancer - pierwszy gameplay

RPG na Marsie.

Studio Spiders pracuje nad kolejną produkcją fabularną z akcją umieszczoną na Marsie - The Technomancer. Na targach E3 zaprezentowano pierwsze kilka minut rozgrywki z tego tytułu.

Czterech na jednego

Tak jak w i poprzednich grach francuskiej firmy, akcję obserwujemy zza pleców bohatera. Wcielamy się w początkującego technomancera, ukrywającego się przed funkcjonariuszami Tajnej Policji.

Nasze nadprzyrodzone umiejętności otrzymaliśmy poprzez mutacje, co nie cieszy się na Marsie popularnością. Planetą rządzą korporacje trudniące się wydobywaniem wody spod powierzchni.

The Technomancer dzieli uniwersum i koncept rozgrywki z wydanym w 2013 roku Mars: War Logs, skąd zapożyczono też trzy drzewka umiejętności czy system rzemiosła.

Twórcy zapowiadają wybory moralne w ramach wykonywanych zadań, pięć zakończeń, szereg towarzyszy do wyboru i różnorodne lokacje - plemienne obozowiska, skute lodem miasta czy futurystyczne slumsy.

Premiera w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze