Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Życie na Marsie w nowym trailerze The Technomancer

Z okazji E3.

Firma Focus Home Interactive opublikowała nowy zwiastun The Technomancer - gry RPG tworzonej przez francuskie studio Spiders. Materiał przygotowano w związku z rozpoczynającymi się w przyszłym tygodniu targami E3.

Trailer - okraszony coverem piosenki House of the Rising Sun, wykonanym przez zespół Frijid Pink - koncentruje się na codziennym życiu na Marsie.

Jak mówi narrator filmu, większość kolonistów jest „naiwna, zadowolona i idealnie szczęśliwa”, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia.

O bezpieczeństwo mieszkańców dbają tytułowi technomancerzy - zmodyfikowani genetycznie ludzie korzystający z dobrodziejstw technologii i nadnaturalnych zdolności, wykorzystywani przez władze, jako broń.

Mars do niedawna był kolonią, ale kontakt z Ziemią urwał się w wyniku tajemniczej katastrofy, która zniszczyła glob. Obecnie planetą rządzą korporacje odpowiedzialne za wydobycie wody - najcenniejszego surowca, który niezbędny jest do przetrwania w nieprzyjaznym środowisku.

Gracze wcielą się w Zachariaha - początkującego technomancera. Bohater ukrywa się przed funkcjonariuszami Tajnej Policji.

Pracujący nad produkcją deweloperzy obiecują, że gra będzie nieliniowa - w ramach wykonywanych zadań podejmiemy wybory moralne, które zaowocują jednym z pięciu różnych zakończeń fabuły.

The Technomancer ukaże się 28 czerwca na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze