Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzy style walki w materiale wideo z gry akcji The Technomancer

I futurystyczny Mars.

Twórcy gry akcji The Technomancer z francuskiego studia Spiders opublikowali kolejny zwiastun swojej produkcji, oferując spojrzenie na nowe fragmenty rozgrywki.

Materiał koncentruje się na trzech stylach walki, dostępnych w zależności od stosowanego przez naszą postać uzbrojenia. Dwuręczna laska umożliwia atakowanie kilku celów jednocześnie, przy zachowaniu bezpiecznego dystansu.

Druga opcja to styl łotrzyka, z nożem i pistoletem. Tutaj najważniejsza jest zręczność i mobilność, z obrotami, fikołkami i kontrolowaniem przeciwników.

Listę zamyka styl dla fanów ciężkiego opancerzenia, z tarczą i futurystyczną buławą. Przenoszony pancerz umożliwia blokowanie ciosów i wyprowadzanie celnych kontr.

Wcielamy się w początkującego technomancera, ukrywającego się przed funkcjonariuszami Tajnej Policji. Zachariah posiada dodatkowe zdolności „magiczne", także pomocne podczas potyczek.

Materiał wideo oferuje także spojrzenie na lokację Noctis na Marsie, czyli jedno z głównych miast w grze. Planetą rządzą korporacje trudniące się wydobywaniem wody spod powierzchni.

Twórcy zapowiadają wybory moralne w ramach wykonywanych zadań, pięć zakończeń, szereg towarzyszy do wyboru i różnorodne lokacje - plemienne obozowiska, skute lodem miasta czy futurystyczne slumsy.

Premiera w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze