Skip to main content

The Sims 4 przechodzi na model free to play

Już od października.

Podstawowa wersja The Sims 4 przechodzi na model free to play. Gra będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych już od 18 października. Wiadomość przekazało Electronic Arts oraz studio Maxis.

Jak możemy przeczytać w informacji prasowej, tytuł będzie dostępny za darmo na komputerach PC i Mac (w aplikacjach EA App, Origin oraz Steam) oraz na konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Jednocześnie 18 października o godzinie 19:00 odbędzie się transmisja specjalnego wydarzenia Behind The Sims Summit, na którym deweloperzy opowiedzą o przyszłości serii The Sims. Event będzie transmitowany przez oficjalne kanały YouTube oraz Twitch.

Bezpłatna wersja nie będzie posiadać w zestawie żadnych dodatków, poza oficjalnymi darmowymi DLC. Osoby, które już posiadają grę lub za kupią ją do 17 października otrzymają w prezencie darmowy dostęp do kolekcji Oaza Wystroju. Znajdziemy w niej zestaw luksusowych mebli do wnętrz i ogrodu, inspirowanych krajobrazem pustynnym i naturalnymi materiałami, takimi jak kamień i drewno.

Zobacz także