Skip to main content

The Outer Worlds - Czy te globy mogą kłamać?

Spełniamy prośbę ministra Clarke'a.

Jest to jedno z tych zadań w The Outer Worlds, które możesz ukończyć wykonując inną misję.

Mianowicie, jeśli podążasz ścieżką Phineasa i realizujesz dla niego zlecenie na zdobycie substancji chemicznej DMSO (zadanie: Miasto i gwiazdy), to możesz wykonać ten quest „przy okazji”.

Zobacz: Mapa Bizancjum

Ministra Clarke'a, zleceniodawcę tego zadania, spotkasz w jego posiadłości (D na mapie Bizancjum). Jego rezydencja jest dobrze strzeżona, ale można się do niej dostać stosując fortel. Na stronie: The Outer Worlds - Miasto i gwiazdy, w części Dostajemy się do posiadłości ministra Clarke'a, opisaliśmy dokładnie, jak przedostać się do wnętrza budynku, który zamieszkuje minister.

Clarke przebywa na piętrze swojej posiadłości. Podczas rozmowy poprosi cię o przysługę - w ten sposób rozpocznie się opisywane zadanie.

Udaj się do Budynku Kierownictwa (B1 na mapie Bizancjum), przejdź przez bramki i wjedź windą na górę. Przejdź przez drzwi (1), które znajdują się na lewo od biurka Percivala Platta (2). Ten jegomość może cię zaczepić, gdy przekroczysz próg wspomnianych drzwi, ale bez problemu wywiniesz się podczas rozmowy.

Przejdź do gabinetu. Przy biurku znajduje się terminal. Uruchom go i skorzystaj z funkcji: Prześlij wiadomość ministra Clarke'a. W tym momencie zadanie zakończy się. Możesz udać się do ministra, by odebrać podziękowania, ale niczego więcej się nie spodziewaj. Natomiast musisz liczyć się z tym, że wykonując tę misję, spowodujesz spadek reputacji we frakcji Rada.

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Zobacz także