Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D i Monster Hunter 4 z datami premier

Na Nintendo 3DS.

The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D ukaże się w Europie 13 lutego, razem z premierą konsol New Nintendo 3DS i 3DS XL - poinformował producent, firma Nintendo.

Tego samego dnia na przenośnych urządzeniach zadebiutuje także Monster Hunter 4 Ultimate od Capcomu. Obie wymienione produkcje dostępne będą również w zestawie ze sprzętem.

Majora's Mask 3D dostępna będzie w edycji specjalnej, zawierającej także przypinkę, tytułową maskę, metalowe pudełko oraz dwuwarstwowy plakat.

Ta nieco surrealistyczna przygodowa gra akcji ukazała się pierwotnie na Nintendo 64, jako szósta, „główna” odsłona popularnej serii. Fabuła toczy się w krainie Termina, czyli alternatywnej wersji Hyrule. Skull Kid ukradł tytułową maskę - potężny artefakt - a księżyc zbliża się do planety, powodując anomalie czasowe. Link podróżuje trzy dni w przeszłości, by powstrzymać katastrofę.

Seria Monster Hunter powstała w 2004 roku, na PlayStation 2. Akcja rozgrywa się w świecie fantasy, a zadaniem graczy jest - zgodnie z tytułem - polowanie na przeróżne potwory.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze