Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us Part 1 oddaje hołd zmarłemu deweloperowi

„Był cudowną osobą”.

Studio Naughty Dog oddało hołd koledze, który zmarł podczas produkcji The Last of Us Part 1. W grze możemy natrafić na plakat z jego wizerunkiem.

Informację o umieszczeniu w grze nawiązania przekazał poprzez Twittera animator Robert Morrison: „Ciężko mi o tym pisać, ale to bardzo ważne. Daniel był producentem w dziale Visual Arts i zmarł podczas tworzenia gry. Naughty Dog sprawiło, że zostanie zapamiętany na zawsze. Był cudowną osobą. Udostępnijcie dalej ten post, aby więcej osób się o nim dowiedziało”.

Pełne nazwisko zmarłego twórcy brzmi Daniel Kinnard. Podczas sekwencji w domu na farmie, gdy Joel poszukuje Ellie, możemy w jednym z pomieszczeń natrafić na plakat z wizerunkiem dewelopera, przedstawionym jako zawodnik fikcyjnej drużyny baseballowej Denver Skulls.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze