Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us otrzyma nowe DLC do trybu wieloosobowego

Część egzekucji tylko na PS4.

Gra akcji The Last of Us otrzyma nowe DLC do trybu wieloosobowego, z dodatkową bronią, umiejętnościami, strojami, gestami i egzekucjami.

PS3 nie radzi sobie z nadmierną brutalnością

Większość elementów dostępna będzie zarówno na konsolach PlayStation 3, jak i PS4, ale niektóre z wprowadzanych egzekucji zadziałają wyłącznie na sprzęcie obecnej generacji.

„Musieliśmy pominąć część animacji w wersji PS3 ze względu na ograniczenia pamięci na tym sprzęcie” - informuje Eric Monacelli z Naughty Dog na oficjalnej stronie.

PS4 otrzymało więc trzy „ekskluzywne” egzekucje. Są to dodatki kosmetyczne i nie wpływają na rozgrywkę. Twórcy przygotowali łącznie dziewięć scen, po 1 euro każda (ok. 4,15 zł).

Bardziej praktyczne DLC zawiera cztery bronie: taktyczną strzelbę, automatyczny pistolet, karabin i kuszę. Cena to 1 euro (ok. 4,15 zł) za sztukę lub 3 euro (ok. 12,50 zł) za zestaw.

Jest też komplet umiejętności za 4 euro (ok. 17 zł), z pięcioma perkami, gwarantującymi na przykład dodatkową apteczkę przy niskim staniu punktów życia.

Na koniec jest jeszcze pakiet ośmiu nakryć głowy i gestów, wycenionych także na 1 euro (ok. 4,15 zł) za sztukę.

Pełną listę debiutujących dzisiaj wieczorem transakcji cyfrowych znaleźć można na oficjalnej stronie studia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze