Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us 2 może trafić do PS Plus Premium

Wskazówki na banerach reklamujących usługę.

Pojawiają się przesłanki sugerujące, że The Last of Us Part 2 może wkrótce trafić do katalogu PS Plus. To jeszcze nic pewnego, ale źródłem spekulacji jest samo Sony, a konkretnie baner reklamowy zauważony w menu PlayStation 5. | PLOTKA

Użytkownik Twittera/X o pseudonimie TCMFGames zauważył w menu subskrypcji PlayStation Plus na PS5 baner informujący o dostępności hitu studia Naughty Dog w ramach subskrypcji PS Plus Premium, co jest podejrzane, ponieważ gra nie znajduje się obecnie w bibliotece usługi. Co więcej, oficjalne źródła dotąd nie wspominały o możliwości dodania The Last of Us Part 2 do biblioteki PS Plus.

Wspomniany baner promuje usługę PS Plus Premium i widoczny jest tylko w niektórych regionach, a poza The Last of Us Part 2 można też zobaczyć okładki Horizon Forbidden West, które jest już dostępne w „Plusie”, oraz Hogwarts Legacy oferujące wersję próbną w ramach subskrypcji. Internauta udostępnił na dowód screeny, które możecie zobaczyć w poście poniżej.

Wiele wskazuje na to, że The Last of Us Part 2 wielkimi krokami zmierza do subskrypcji Sony, a stosowne ogłoszenie jest już tylko kwestią czasu. Nie możemy jednak wykluczyć, że początkowo gra Naughty Dog dostępna będzie tylko w formie dema dla abonentów, ponieważ podobnie było z Horizon Forbidden West, nim pełna wersja gry stała się częścią biblioteki PS Plus.

Nie możemy też wykluczyć manipulacji ze strony internauty, choć dodanie tak głośnego tytułu do katalogu PS Plus Premium wcale nie byłoby wielkim zaskoczeniem. Ponadto w ostatnim czasie pojawiły się kolejne plotki o możliwym remasterze The Last of Us Part 2, który miałby trafić na PS5, więc tym bardziej umieszczenie pierwowzoru w usłudze miałoby sens. Mimo wszystko to nadal tylko spekulacje, więc radzimy traktować je z pewną rezerwą.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Last of Us: Part 2

PS4

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze