Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja The Evil Within na PC umożliwia usunięcie czarnych pasów z ekranu

Oraz zmianę liczby klatek.

Bethesda opublikowała aktualizację horroru The Evil Within na PC, umożliwiając graczom między innymi wyłączenie czarnych pasów na górze i na dole ekranu.

Masz to jak w banku!

Posiadacze produkcji Tango Gameworks mogą też w łatwy sposób przełączyć się pomiędzy blokadą wyświetlanego obrazu do 30 i 60 klatek na sekundę. Zadbano także o stosowne poprawki, by ta druga opcja działała bez przeszkód.

Podobne funkcje były dostępne już wcześniej, ale wymagały korzystania z poleceń wpisywanych w deweloperskiej konsoli. Teraz zmiany przeprowadzimy bezpośrednio w ekranie opcji.

Wśród mniejszych poprawek wymieniono także usunięcie problemów z oprawą przy wyłączonych czarnych pasach, możliwość odblokowania osiągnięć po włączeniu wspomnianej konsoli deweloperskiej oraz poprawki z grą w oknie czy tłumaczeniami.

The Evil Within ukazało się 14 października, także na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Gracz wciela się w detektywa Sebastiana Castellanosa, który razem z oddziałem policji przybywa na miejsce tajemniczej zbrodni. Szybko okazuje się, że bohater ma do czynienia z siłami nadnaturalnymi, które zamienią jego świat w koszmar.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze