Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elder Scrolls Online z 15 GB patchem w dniu premiery na konsolach

Płyta Blu-ray to za mało.

Sieciowa gra RPG The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited otrzyma sporą aktualizację w dniu premiery na PlayStation 4 i Xbox One - potrzebne będzie pobranie około 15 GB danych.

Informację o takiej treści opublikowano na oficjalnej stronie z pytaniami i odpowiedziami, towarzyszącej rozpoczynającym się dzisiaj testom beta na konsolach.

Powód jest prosty: gra jest zbyt duża, by zmieścić się na jednym dysku Blu-ray o pojemności 50 GB, a umieszczenie 15 GB na drugiej płycie nie jest zapewne opłacalne.

„ESOTU to masywny projekt, zarówno pod względem skali, jak i danych potrzebnych do dostarczenia wspaniałych wrażeń z rozgrywki” - wyjaśnia Bethesda.

„Obecnie klient gry przekracza 50 GB i rozmiar dysku Blu-ray, co oznacza, że w dniu premiery dostępna będzie duża aktualizacja, w rozmiarze około 15 GB.”

Z niemal identycznym scenariuszem mieliśmy do czynienia przy premierze Halo: The Master Chief Collection na Xbox One - wtedy też konieczne było pobranie 15 GB danych.

Zamknięte testy konsolowego The Elder Scrolls Online startują dzisiaj o 16. Serwery zostaną wyłączone w poniedziałek o tej samej godzinie.

Pełna wersja ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One już 9 czerwca, ponad rok po debiucie oryginalnej wersji na PC.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze