Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Teledysk prawdziwego artysty stworzony w całości w GTA 5

W ramach DLC Życie po godzinach.

DJ Solomun opublikował teledysk swojego nowego utworu „Customer Is King”. Nagranie przygotowano w całości przy pomocy GTA 5, wykorzystując wbudowany edytor. Sam artysta wystąpił w filmie - jego twarz przeniesiono do gry.

Teledysk opracowano w ramach współpracy artysty z Rockstarem. Razem z innymi DJ'ami: Tale Of Us, Dixonem i The Black Madonna, muzykę Solomuna usłyszymy w dodatku Życie po godzinach, w trybie Online.

W nagraniu widzimy dzień z życia Solomuna w Los Santos - DJ spotyka bohaterów trybu fabularnego i zwiedza znane miłośnikom gry miejsca. Zadaniem artysty jest dostarczanie specjalnych paczek i aut w wyznaczonym czasie.

Cel jest oczywiście dużym wyzwaniem - Solomun musi sobie poradzić w mieście pełnym niebezpieczeństw, chaosu i pościgów policyjnych.

To pierwszy przypadek na świecie, w którym profesjonalny artysta promuje swój utwór teledyskiem stworzonym w całości przy pomocy edytora GTA 5.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze