Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Team 17 zapowiedziało Worms Revolution Extreme na konsolę PlayStation Vita

Premiera w trzecim kwartale 2013 roku.

PlayStation Vita otrzyma grę z popularnymi robakami w roli głównej, studio Team 17 zapowiedziało, że produkcja Worms Revolution Extreme zadebiutuje na przenośnej konsoli Sony jeszcze przed końcem roku.

„Worms Revolution Extreme zawiera rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, oferującą 47 misji i 25 poziomów z zagadkami” - czytamy w informacji na blogu europejskiego oddziału PlayStation.

„Będziecie mogli wziąć udział w rozgrywce wieloosobowej, zarówno przy jednym urządzeniu, jak też za pośrednictwem sieci. Zmierzyć będziecie się mogli w trybach tj. Deathmatch, Forts oraz Classic”.

Deweloperzy zapewniają, że jak najlepiej wykorzystają możliwości przenośnej konsoli związane z dotykowymi elementami urządzenia - ekranem i tylnim panelem. Twórcy podkreślają również, że gra będzie współpracować z Worms Revolution z PlayStation 3. Gracze będą mogli rozpocząć rozgrywkę na konsoli przenośnej, a kontynuować na stacjonarnej.

Nowa odsłona serii jest rozbudowaną wersją gry Worms Revolution, która zadebiutowała w ubiegłym roku - trafiła na PC oraz konsole PS3 i Xboksa 360.

Komentarze