Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szczegóły na temat nowej gry polskiego 11 bit studios 28 lutego

AKTUALIZACJA: Tajemniczy tytuł to Anomaly 2, gra z gatunku tower offense.

Aktualizacja (28.02.2013): Studio 11 bit oficjalnie potwierdziło, że tajemnicza produkcja to Anomaly 2 - sequel wydanej w 2011 roku gry Anomaly: Warzone Earth.

Ponownie mamy do czynienia z produkcją z gatunku „tower offense” - wariacją popularnego tower defence. Zadaniem graczy jest przeprowadzenie jednostek przez pole walki, naszpikowane wieżyczkami strażniczymi wroga.

Nowością jest wprowadzenie rozgrywek sieciowych. Jeden gracz prowadzi ofensywę, podczas gry obrońca stara się zatrzymać marsz wroga, budując wieżyczki.

„Po inwazji w 2018 roku, ziemia jest opanowana przez roboty obcych. Ludzkość formuje gigantyczne konwoje, wyruszające w mroźną tundrę w poszukiwaniu żywności i zapasów. Twój konwój, dowódco, nazywa się Yukon” - czytamy na oficjalnej stronie gry.

Oryginalna wiadomość: Polskie 11 bit studios (Anomaly, Funky Smugglers) zapowie nową grę 28 lutego. Produkcja ukaże się na komputery PC, także z systemem Linux, oraz Maci. Premiera planowana jest na drugi kwartał bieżącego roku.

Tytuł będzie zawierał też multiplayer - na oficjalnej stronie projektu czytamy, że w marcu przeprowadzona zostanie beta trybu dla wielu graczy.

Większej liczby szczegółów brak.

Studio zdecydowało się na nietypowy ruch i już teraz otworzyło zamówienia przedpremierowe. Decydując się na zakup „w ciemno”, płacimy połowę mniej. Zamiast 14,99 dol. (46 zł), cena wynosi teraz 7,49 dol. (23 zł). Dodatkowo, możemy liczyć na „tajemniczy prezent”.

Tagi

Komentarze