Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sylvester Stallone użyczy głosu w filmie „Ratchet & Clank”

Sly, ale nie Cooper.

Sony ogłosiło obsadę filmu animowanego Ratchet & Clank. Wśród wymienionych nazwisk znaleźć można samego Sylvestera Stallone.

Usłyszymy także Paula Giamatti („Zniewolony. 12 Years a Slave”, Rhino w „Niesamowity Spider-Man 2”), Johna Goodmana („Operacja Argo”, „Potwory i spółka”) czy Rosario Dawson („Sin City: Miasto Grzechu”, serial „Daredevil”).

Wyżej wymienieni dołączą do standardowej obsady, znanej z gier Ratchet & Clank: Arnold Taylor jako Ratchet i David Kaye jako Clank, a także Armin Shimerman w roli Nefariousa.

„Wszyscy w Insomniac są podekscytowani, że seria pojawi się w kinach na całym świecie, zarówno dla oddanych fanów, jak i dla nowych osób” - komentuje szef studia, Ted Price.

„Szczególnie ekscytująca jest bliska współpraca i upewnienie się, że otrzymujemy autentyczną, intergalaktyczną przygodę Ratchet & Clank.

Insomniac pracuje obecnie nad odświeżoną wersją pierwszej gry, która ukaże się na PlayStation 4 razem z kinowym debiutem. Premiery obu projektów zaplanowano na lato tego roku.

Za prace nad filmem odpowiadają wytwórnie Blockade Entertainment oraz Rainmaker Entertainment („Escape From Planet Earth”). Tworzenie scenariusza i projekt postaci wspomagają twórcy gier. Historę napisze T.J. Fixman, autor skryptów do najnowszych odsłon serii Ratchet & Clank.

Cover image for YouTube videoRatchet and Clank Movie - Official Teaser Trailer

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Ratchet & Clank

PS4, PS2

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze