Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świnka Peppa to prawdziwy next-gen. Jest nowy trailer

4K i szybsze czasy ładowania.

Do gier z natywną wersją dedykowaną nowym konsolom dołączyła Moja przyjaciółka Świnka Peppa - pozycja na podstawie szalenie popularnej bajki dla dzieci.

Dla posiadaczy starszych platform przewidziano darmowy upgrade do edycji PS5 i Xbox Series X/S. Sami twórcy przekonują, że produkcja jest teraz projektem następnej generacji - opublikowany zwiastun nazwali „next gen trailer.

Nowa wersja wprowadza szereg funkcji. Na PlayStation 5 gra wykorzystuje funkcje pada DualSense i system aktywności. Do tego szybsze czasy ładowania i dwa tryby działania: jakościowy pozwalający na zabawę w 4K i wydajnościowy z rozdzielczością 1080p i 60 FPS.

Ulepszenia na Xbox Series X/S są podobne. Skrócono wczytywanie i dodano funkcję szybkiego wznawiania. Do tego dwa warianty graficzne: jakościowy (natywne 4K) i wydajnościowy (1080p i 60 klatek na sekundę). Na słabszym modelu Series S dostępny jest tylko druga z opcji.

Najwyraźniej żadna konsola nowej generacji nie radzi sobie ze Świnką Peppą przy jednoczesnym 4K oraz 60 FPS. Warto jednak zwrócić uwagę, że gra otrzymała natywną wersję next-genową, a Call of Duty Warzone czy Bloodborne nadal takiej nie mają.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze