Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Studio Respawn zarejestrowało nazwę „Titan”

Raczej bez związku z nowym MMO Blizzarda.

Respawn Entertainment, studio założone przez współtwórców serii Call of Duty zarejestrowało nazwę „Titan” w amerykańskim urzędzie patentowym.

Aplikację złożono w zeszłym tygodniu, a do wpisu dotarł serwis All Games Beta. Respawn już od niemal trzech lat pracuje nad nieogłoszonym jeszcze projektem. W 2011 roku firma Vince'a Zampelli i Jasona Westa opublikowała tajemniczy obrazek, lecz od tego czasu nie ukazał się żadne nowe informacje.

W zeszłym miesiącu Zampella oficjalnie potwierdził, że współzałożyciel Respawn, Jason West nie pracuje już w firmie, którą opuścił rok wcześniej, by „zająć się sprawami rodzinnymi”.

Nowy projekt studia, prawdopodobnie zatytułowany właśnie Titan, zaprezentowany zostanie na targach E3 w czerwcu.

- Respawn nadal mnie zadziwia, zespół jest utalentowany i mocny - mówił Zampella po odejściu Westa. - E3 będzie dla nas jak terapia, w końcu pokażemy efekty pracy.”

Titan to również nazwa kodowa nowego MMO od Blizzarda, nieoficjalnie opisywanego jako następna World of Warcraft.

Wpis w rejestrze patentowym USA
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze