Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strona Salty Bet umożliwia obstawianie wirtualnych zakładów w bijatyce M.U.G.E.N

Ponad 1,3 tys. postaci do wyboru.

M.U.G.E.N - darmowy silnik, stworzony w 1999 roku na potrzeby bijatyk, doczekał się wirtualnego domu zakładów, w którym użytkownicy mogą obstawiać walki dwuwymiarowych postaci.

Twórca „organizacji” zainstalował ponad 1,3 tys. dodatkowych bohaterów, tworzonych przez fanów z całego świata, przez co skład następnego pojedynku zawsze jest zaskoczeniem. Na środku ekranu przez 24 godziny na dobę wyświetlany jest obraz z gry, za pośrednictwem kanału Twitch.tv. Wirtualni hazardziści mają 30 sekund na postawienie na jedną z postaci.

Szanse wojowników są trudne do przewidzenia, ponieważ bohaterowie różnią się charakterystykami, a za skrypty sztucznej inteligencji odpowiadają sami twórcy poszczególnych postaci. Fani Salty Bet wykryli jednak kilka schematów, które często się powtarzają. Powstały więc porady w stylu: „nigdy nie stawiaj na Dragon Ball Z”, „zawsze stawiaj na Marvela” i „nigdy nie stawiaj na MS Paint”.

Każdy użytkownik, rejestrujący się na stronie, otrzymuje na początek 400 Salty Bucks. Całość dostępna jest za darmo i nie bazuje w żadnej sposób na prawdziwych pieniądzach. Po przegraniu całej puli początkowej dostajemy dodatkowe 10 Salty Bucks, by odegrać się i powrócić na szczyt. Uwaga, uzależnia.

Shadow Vegeta vs Lord Shaolin Lee? Nigdy nie stawiaj na Dragon Ball Z! (Vegeta wygrał).

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły