Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strach spojrzeć w lusterko wsteczne - nowy gameplay z samochodowego horroru Beware

Data premiery wciąż nieznana.

Autor Beware - horroru na PC, w którym kierujemy samochodem, eksplorując mroczny świat i uciekając przed przeciwnikami - opublikował nowy gameplay z produkcji. Ondrej Svadlena pochwalił się nowymi rejonami mapy.

O ile do tej pory materiały z Beware sugerowały, że zwiedzimy w większości tylko lasy i polne drogi, poniższy pokazuje nieco bardziej zindustrializowane tereny, z autami na parkingach, biurowcami czy nawet drapaczami chmur. Jest też nowy rodzaj przeciwnika, duży pojazd, miażdżący samochód głównego bohatera.

O Beware pisaliśmy już w 2018 roku, kiedy pojawiło się demo produkcji. Teraz na stronie IndieDB dostępna jest nowsza wersja demonstracyjna, więc każdy może sprawdzić, jak w praktyce wygląda horror samochodowy.

Gra powstaje wielu lat - co najmniej 2016 roku - a autor nie precyzuje, kiedy może się ukazać. Nie wiadomo też, co tak naprawdę jest głównym celem jazdy. W wersjach demonstracyjnych należy po prostu jak najdłużej uciekać od grupy pozbawionych twarz przeciwników, którzy, gdy tylko się zatrzymamy, wysiadają i zabijają bohatera.

Tagi
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze