Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

State of Play - wszystkie zapowiedzi i trailery

Parę nowości, lecz bez wielkiej bomby.

Wczorajsza prezentacja State of Play nie przyniosła wielkich zapowiedzi megahitów, jednak pokazano kilka interesujących nowości, które trafią w niedalekiej przyszłości na konsole Sony.

Tutaj zbieramy wszystkie trailery, które można było zobaczyć w trakcie pokazu. Na wstępie warto wyszczególnić jednak dwie konkretne informacje:

Pozostałe zapowiedzi i zwiastuny:

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin doczekało się nowego dema na PS5 i PS4. Postępy przeniesiemy do pełnej wersji, która debiutuje 18 marca. To produkcja twórców Nioh, przypominająca nieco tę serię pod względem rozgrywki.


Zaprezentowano gameplay z Evil Dead: The Game, czyli sieciowej produkcji, w której jeden gracz wciela się w mordercę, a pozostała czwórka stara się przetrwać i uciec. Ujawnioną nowością jest też możliwość wcielania się w demony. Premiera 13 maja.


Ghostwire: Tokyo od twórców The Evil Within coraz bliżej. Nowy trailer prezentuje fragmenty rozgrywki i stara się nakreślić klimat, jaki będzie towarzyszył przygodzie. Gra debiutuje 25 marca na PS5 i PC.


Fani Rocket League mogą zainteresować się zapowiedzią 6 sezonu rywalizacji. Zwiastun pokazuje nowości, które otrzymają miłośnicy tej darmowej produkcji multiplayer.


Nowy zwiastun Forspoken skupia się na efektownej walce z wykorzystaniem magii. To materiał na osłodę dla wyczekujących tej produkcji graczy - Square Enix ogłosiło niedawno opóźnienie premiery do jesieni.


Gundam Evolution to sieciowy i darmowy FPS, który trafi na PS4 i PS5 przed końcem roku. Rozgrywka budzi skojarzenia z tytułami w stylu Halo i Overwatch.


Konami zaprezentowało obszerną kolekcję gier z Żółwiami Ninja. Zestaw Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection zaoferuje kilkanaście tytułów z klasycznych konsol i automatów arcade.


W GigaBash gracze wcielą się w kaiju - wielkie potwory pokroju Godzilli. Rozgrywka skupia się na starciach na arenie, przez sieć lub na jednym ekranie. Premiera wiosną.


Zapowiedziano bijatykę JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle R. To remake produkcji wydanej w 2013 roku na PS3. Gra trafi na wszystkie konsole i PC.


Zaprezentowano nowy materiał z samurajskiej gry Trek to Yomi, która ukaże się wiosną. Produkcja zaoferuje wymagający model walki i klimatyczną oprawę.


The DioField Chronicle to nowa gra taktyczna od Square Enix, przypominająca nieco Fire Emblem, przynajmniej pod względem rozgrywki. Walki toczone są w czasie rzeczywistym z opcją pauzy do wykonywania ataków.


Pokaz State of Play zakończyła zapowiedź innej gry od Square Enix. Valkyrie Elysium to jRPG z dynamicznym systemem walki, które ukaże się na konsolach PlayStation przed końcem roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze