Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - pojazdy, czy są łaziki i auta

Sposoby przemieszczania się po lądzie i na wodzie.

Gry z otwartym światem, do jakich należy też Starfield, oferują zwykle wiele środków transportu, jakimi można przemierzać rozległe tereny. Dotyczy to także innych produkcji osadzonych w kosmosie jak Elite: Dangerous czy Star Citizen. Czy w nowej grze Bethesdy znajdziemy pojazdy inne niż statki kosmiczne?

Obecnie to pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Niestety, nie wiemy nic na temat pojazdów naziemnych czy wodnych, a twórcy nie udzielili dotąd jednoznacznej odpowiedzi. Nie oznacza to jednak, że pojazdów w Starfield nie będzie, choć w tej chwili to jedynie spekulacje i domysły.

Na jednej z grafik koncepcyjnych, którą zresztą widać u góry tej strony, przedstawiono łazik planetarny. Jest to dość wyraźna sugestia, że tego typu pojazdy pojawią się w grze. Na innych ilustracjach widzimy także liczne łódki, małe statki oraz latające taksówki przywodzące na myśl film „Piąty Element”.

Z pewnością zobaczymy je w grze, choć zagadką pozostaje, czy gracz otrzyma kontrolę nad takimi pojazdami. Z drugiej strony - przemierzanie ogromnych połaci terenu na piechotę może być uciążliwe, więc wielce prawdopodobne jest, że Bethesda odda do naszej dyspozycji środki transportu inne niż statki kosmiczne. .

Zobacz także:

https://www.eurogamer.pl/starfield-otwarty-swiat

Starfield - czy jest otwarty świat, open world

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze