Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje jesienią 2019 roku. Pierwsze materiały już wkrótce?

Gra jest wybitna - przekonuje EA.

Podczas wczorajszej konferencji z inwestorami, przedstawiciele Elctronic Arts potwierdzili, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje pod koniec bieżącego roku. Z wypowiedzi wynika też, że w przeciągu najbliższych miesięcy zobaczymy grę po raz pierwszy.

O tym, że nowa produkcja Respawn Entertainment ukaże się na rynku w 2019 roku, wiemy już od czasu zapowiedzi gry w trakcie ostatniego E3, ale na targach wspominano o okresie świątecznym, a nie jesiennym.

- Fallen Order jest w bardzo zaawansowanym stadium rozwoju. Ostatnio sam spędziłem z produkcją trochę czasu i mogę powiedzieć, że rozgrywka jest niesamowicie dopracowana - powiedział Andrew Wilson, dyrektor generalny EA (dzięki, WCCFtech).

- Ta gra prawdziwie uchwyciła fantazję wcielenia się w Jedi. Wkrótce będziemy mieli więcej do pokazania - dodał.

Zobaczymy tylko grafiki czy może materiały wideo?

Blake Jorgensen, dyrektor finansowy koncernu, stwierdził natomiast, że „w przeciągu kilku kolejnych miesięcy” gracze „rzucą na produkcję okiem”.

- Będziecie zachwyceni tym, co zobaczycie. Graliśmy nieco ponad 20 minut w zeszłym tygodniu i wiemy, że produkcja jest wybitna pod względem dopracowania, głębi i uczucia życia w świecie Gwiezdnych Wojen jako Jedi - tłumaczy Jorgensen.

Wilson wspomniał też, że nad Star Wars Jedi: Fallen Order pracuje były reżyser tytułów z serii God of War oraz „drużyna weteranów, którzy stworzyli jedne z najlepszych przygodowych gier akcji”.

O omawianej produkcji nie wiemy zbyt wiele. To gra akcji z kamerą TPP oraz akcją umiejscowioną między trzecim a czwartym epizodem filmowej sagi.


O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze