Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Citizen do przetestowania za darmo

Do 1 grudnia.

Wczoraj wystartowało wydarzenie, w ramach którego każdy zainteresowany może za darmo przetestować Star Citizen - powstający od wielu lat kosmiczny symulator.

Aby móc zapoznać się z tytułem, należy zarejestrować się na stronie internetowej projektu lub zalogować na już istniejące konto oraz pobrać klienta produkcji. Akcja zakończy się 1 grudnia.

Darmowy okres ze Star Citizen jest częścią Intergalactic Aerospace Expo - wydarzenia, w trakcie którego twórcy ze studia Cloud Imperium Games prezentują przygotowywane modele wirtualnych statków kosmicznych.

Jak podkreślają deweloperzy, gracze sprawdzający produkcję mogą własnoręcznie przetestować ponad 120 zróżnicowanych okrętów, które aktualnie dostępne są w grze.

Star Citizen wzbudza wiele kontrowersji. Gra tworzona jest od kilku lat, a wciąż nie wiadomo, kiedy ukaże się pełna wersja. Twórcy bezustannie zbierają fundusze na rozwój projektu i są krytykowani przez graczy.

Przypomnijmy, że Cloud Imperium Games pracuje równolegle nad Squadron 42 - kampanią fabularną osadzoną w świecie kosmicznego symulatora. Produkcja także jest jednak ciągle opóźniana.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze