Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sprzedano 50 tys. egzemplarzy Gone Home

W niecały miesiąc.

Niezależna gra przygodowa Gone Home rozeszła się w nakładzie 50 tys. egzemplarzy - poinformował producent, studio The Fullbright Company.

Tytuł ukazał się 15 sierpnia, więc wspomniany rezultat osiągnięto w niecały miesiąc - na Steamie oraz w sprzedaży na oficjalnej stronie.

„Projekt jest na rynku już niemal miesiąc i mamy nadzieję, że graczy zainspiruje wiadomość, iż obok pozytywnych recenzji radzimy sobie także całkiem nieźle jeśli chodzi o sprzedaż” - napisał współzałożyciel Fullbright, Steve Gaynor.

Gone Home można kupić na Steamie za 19 euro (ok. 80 zł), lub za 20 dolarów (ok. 64 zł) na oficjalnej stronie. Gra opowiada historię Katie, która wraca z podróży do rodziny, mieszkającej w nowym domu. Zadaniem jest odkrycie tajemnicy posiadłości i znalezienie zaginionej siostry.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze