Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spore zmiany w Overwatch 2. Gracze wreszcie mogą zdobyć skiny za darmo

Blizzard ugina się pod krytyką.

Po wielu miesiącach intensywnej krytyki ze strony graczy, Blizzard zmienia system ekonomii w Overwatch 2. Począwszy od 3. sezonu, będzie on znacznie bardziej łaskawy i pozwoli zarabiać nawet bez wydawania prawdziwych pieniędzy.

Do gry powrócą tzw. Overwatch Credits, które w „dwójce” znane były jako Legacy Credits i były po prostu sumą wirtualnych pieniędzy, którą niektórzy gracze przenieśli z pierwszej części gry do drugiej. Do tej pory nie można ich było zdobyć w Overwatch 2, ale teraz się to zmieni. Blizzard opisuje zmiany na oficjalnym blogu.

W ramach darmowego Karnetu Bojowego, każdy gracz będzie mógł zdobyć do 1500 kredytów. Natomiast wersja płatna Battle Passa to już możliwość zdobycia 2000 kredytów. Oczywiście mowa o „wymaksowaniu” karnetu, co nie jest takie łatwe, ale z pewnością jest to miła odmiana.

Należy jednak zaznaczyć, że za Overwatch Credits będzie można najwyraźniej kupić jedynie „stare” skiny z pierwszej części. Aby to umożliwić, Blizzard przywróci wszystkie legendarne i epickie skórki z Overwatch 1 do Galerii Bohaterów - w obniżonej cenie 1500 kredytów.

Monety Overwatch - czyli walutę premium, potrzebną do kupowania przedmiotów kosmetycznych wprowadzonych w Overwatch 2 - niestety nadal trzeba będzie kupić. Alternatywą jest wykonywanie tygodniowych wyzwań, które zapełniają jednak portfel bardzo powoli.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszy 3. sezon, ale zgodnie z przewidywaniami, start odbędzie się 7 lutego.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Overwatch 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze