Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man na PS4 otrzymało darmowe kostiumy z nowego filmu

Stroje ze „Spider-Man: Daleko od domu”.

Deweloperzy ze studia Insomniac Games do dostępnej na konsoli PS4 gry Spider-Man wprowadzili dwa nowe kostiumy. Oba pochodzą z debiutującego w najbliższy piątek filmu „Spider-Man: Daleko od domu”.

Kombinezony dodano w ramach darmowej aktualizacji oznaczonej numerem 1.16. Pierwszym jest tak zwane Upgraded Suit - ubranie przypomina klasyczny strój pajęczego superbohatera z drobnym wyjątkiem: niebieskie elementy zastąpiono czarnymi.

Drugi udostępniony kostium to Stealth Suit, który - jak wskazuje nazwa jest w całości pokryty czernią. W filmie przeznaczony jest do działań po cichu, a samo wyposażenie przygotowano, by ukryć obecność herosa w Europie.

„Spider-Man: Daleko od domu” to kolejna kinowa produkcja Marvela z akcją osadzoną tuż po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry”. W obrazie Peter Parker udaje się na wakacje na Stary Kontynent, gdzie spotyka między innymi Mysterio. Do kin w Polsce trafi 5 lipca.

Gra studia Insomniac Games zadebiutowała we wrześniu ubiegłego roku, tylko na PS4. Spotkała się z uznaniem graczy i krytyków, którzy chwalili między innymi sposób poruszania się bohatera na pajęczej sieci.

Zobacz: Spider-Man (PS4) - Poradnik, Solucja

„Dla wielu Marvel's Spider-Man będzie tym, czym Arkham Asylum było dla fanów Batmana. To świetna przygoda i wspaniały początek nowej serii” - napisaliśmy w naszej recenzji tytułu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze