Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

South Park: The Fractured But Whole - Operacja: Bo tak, Akademia Mikroagresji

Dwie misje główne, w których współpracujemy z policją oraz uczymy się nowej umiejętności od Dyrektora szkoły.

Misja Operacja: Bo tak aktywuje się w dzienniku automatycznie po dostarczeniu Classi leków podczas zadania głównego o nazwie Fiasko w Medical Fried Chicken. Po opuszczeniu domu Jimmy'ego bohatera zatrzyma na ulicy policjant, który powie, że masz się stawić na przesłuchaniu na posterunku policji.

Po przyjęciu wiadomości skieruj się do zachodniej części miasta, gdzie przy głównej ulicy znajduje się komisariat. Wejdź do środka, podejdź do dyżurnego policjanta i zamień z nim kilka słów, po czym przejdź przez drzwi z prawej.

Poszukiwanego przestępcę znajdziesz w kuchni.

Podejdź do rudego detektywa Harrisa, który zleci bohaterowi misję udania się do niebieskiego domu na wschodzie miasta i pojmania niebezpiecznego typa. Wejdź do zaznaczonego domu i udaj się do kuchni, gdzie znajdziesz poszukiwanego handlarza narkotyków (obrazek powyżej).

Teraz wystarczy stoczyć z nim krótki i dość prosty pojedynek jeden na jeden. Kiedy uporasz się z przeciwnikiem w domu pojawią się funkcjonariusze, którzy zakują go w kajdanki. Przy okazji automatycznie odblokujesz nową misję o nazwie Operacja: Ślepa sprawiedliwość.


Misja: Akademia Mikroagresji

Zadanie stanie się dostępne po dotarciu do Crunchy's Micro Brew - budynku znajdującego się na północnym zachodzie miasta, do którego wejdź przez drzwi z prawej strony. W środku natkniesz się na dyrektora szkoły, z którym musisz wygrać pojedynek.

Kiedy po raz pierwszy pojawi się klawisz do wciśnięcia nie wciskaj go.

Kiedy na ekranie pojawi się przycisk, który masz wcisnąć (obrazek powyżej) NIE rób tego. W przeciwnym razie zostaniesz zaatakowany i dany fragment pojedynku zacznie się od nowa.Dopiero po dwóch takich razach, kiedy pojawi się napis związany z mikroagresją, uderz dyrektora. Powtarzaj to tylko w przypadku, gdy na ekranie pojawia się napis Mikroagresja. Po zakończeniu tej misji otrzymasz umiejętność specjalną o nazwie Mikroagresja. Dzięki niej będziesz miał możliwość dodatkowego ataku w momencie, kiedy w walce ktoś użyje wyrażenia obrażającego inne osoby.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze