Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

South Park: The Fractured But Whole - Fiasko w Medical Fried Chicken

Docieramy do ośrodka, w którym zdobywamy ważne medykamenty.

Po zakończeniu sekwencji związanej z DNA i otrzymaniu od Classi listy leków w misji Sprawa Classi, opuść dom Jimmy'ego i skieruj się na północ w stronę Medical Fried Chicken, gdzie masz odebrać medykamenty. Ponieważ ulica na północy miasta nadal jest zamknięta, dlatego skorzystaj z alejki między pocztą (Post Office), a punktem z telefonami (D-Mobile).

W zaułku zostaniesz zaatakowany przez rodzynki, czyli kelnerki z Raisins. Mają przewagę, dlatego postaraj się szybko zaatakować je atakami obszarowymi, aby pozbyć się słabszych rywalek, a potem uporaj się z silniejszymi.

Cofnij czas, kiedy do walki wkroczy Rebeca.

Pamiętaj, aby w razie problemów skorzystać z czasopierda, dzięki któremu możesz zyskać przewagę i oszczędzić zdrowie bohatera. Po uporaniu się ze wszystkimi dziewczynami pojedynek jeszcze się nie skończy. Do zaułka wejdzie bowiem Rebeca. Zanim zaatakuje bohatera wycofaj czas (obrazek powyżej).

W ten sposób przeżyjesz, a po chwili portale społecznościowe dziewczyn zostaną strollowane, przez co zakończą walkę. W tym momencie rozpocznie się scenka, w której poznasz nową superbohaterkę.

Po dotarciu do Medical Fried Chicken okaże się, że wejścia bronią agresywne systemy obronne. Poczekaj chwilę, aż pojawi się duch Morgana Freemana, który otworzy bagażnik pobliskiego auta. Weź z niego przepis na Serowe Burrito Krewetkowe do zrobienia którego potrzebujesz: ekstra pikantną krewetkę oraz dachowy ser dojrzewający.

W City Wok kup krewetki od sprzedawcy.

Obydwa ze składników znajdziesz w budynkach na północnym zachodzie (dotrzesz do nich od strony środkowej alei - północna może być zablokowana przez wodę z prądem). W City Wok podejdź do sprzedawcy i kup krewetki (1 na obrazku powyżej) za 5 dolarów.

Po ich zakupie udaj się do sklepu Skeetera. Poszukiwany ser znajduje się na dachu budynku i aby go zdobyć musisz najpierw ukończyć misję o nazwie Drugie zderzenie wszechświatów. Kiedy zdobędziesz zdolność pierdkouru wróć do tego miejsca.

Sposób dotarcia do sera.

Rozpraw się z szóstoklasistami (1 na obrazku powyżej), po czym wejdź w tryb inspekcji i namierz wiatrak (2 na obrazku powyżej). Aktywizuj hologram (3 na obrazku powyżej), z którym wejdź w interakcję. Dzięki temu dostaniesz się na dach budynku. Tam wystarczy podnieść ser (4 na obrazku powyżej).

Po zebraniu wszystkich składników wróć z Kylem na dół. Następnie przejdź do menu telefonu, wybierz opcję Tworzenie i zrób Serowe Burrito Krewetkowe. Kiedy to uczynisz udaj się do Medical Fried Chicken.

Po skorzystaniu z czasopierdu pauzy wyłącz systemu alarmowe (1).

Podejdź do budynku i zjedz przygotowane wcześniej burrito. W ten sposób poznasz nową umiejętność - czasopierd pauzy, umożliwiający chwilowe zatrzymanie czasu. Wciśnij klawisze, które pojawią się na ekranie. Dzięki temu na kilka sekund zatrzymasz czas. Podejdź wtedy do dźwigni od zabezpieczeń (1 na obrazku powyżej) i pociągnij ją.

Dzięki temu dostaniesz się do budynku, gdzie podejdź do sprzedawcy i rozpocznij z nim rozmowę. Włączy się scenka, po której na drużynę czeka pojedynek z Ręcznikiem oraz jego zespołem.

Podpal cztery stosy z marihuaną, aby zakończyć walkę.

Pojedynek jest nietypowe, ponieważ nie polega na rozprawieniu się z rywalami, ale podpaleniu czterech stosów marihuany (1-4 na obrazku powyżej). Ręcznik będzie używał ataków ogniowych, które podpalą bohaterów. Kiedy zajmą się ogniem chodź po planszy w taki sposób, żeby wejść na każde z czterech pól z marihuaną.Kiedy to uczynisz walka zakończy się w kolejnej turze. Po opuszczeniu budynku wróć do Classi przebywającej u Jimmy'ego na południu miasta.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On South Park: The Fractured but Whole

Najnowsze artykuły