Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony usunęło Skull and Bones z PS Store. Zwróciło też pieniądze za preordery

Ubisoft odpowiada na wątpliwości graczy.

Skull and Bones, czyli nadchodząca piracka gra od Ubisoftu, została niespodziewanie usunięta ze sklepu PS Store, a osoby składające zamówienia przedpremierowe otrzymały zwrot pieniędzy. Wzbudziło to obawy graczy o stan produkcji.

Uwagę na niespodziewane zwroty zauważył między innymi użytkownik portalu Reddit o pseudonimie aLostEngineer. „Wygląda na to, że gra nie jest już dostępna w PlayStation Store, a Sony zwróciło mi 100 dolarów za Edycję Deluxe. Tylko, że ja o zwrot nie prosiłem, a dodatkowo nie otrzymałem żadnego powiadomienia. Czy ktoś jeszcze otrzymał zwrot pieniędzy? Czy to dlatego, że gra znowu nie ma konkretnej daty premiery?” - pyta gracz.

Inni internauci odpowiedzieli, że przy poprzednich opóźnieniach otrzymywali od Sony maila z pytaniem, czy chcą otrzymać zwrot pieniędzy, ale tym razem suma powróciła na konto bez wiadomości od sprzedawcy. Uważają także, że tytuł wycofano po prostu przez brak konkretnej daty premiery. Jeden z fanów gry postanowił za pomocą Twittera poprosić o komentarz w tej sprawie Ubisoft oraz PlayStation.

Oficjalny profil pomocy technicznej francuskiego wydawcy odpowiedział jedynie, że gra zostanie wydana w późniejszym terminie, tak jak to ogłaszano na początku stycznia. Na ten moment karta produktu gry jest dostępna w PlayStation Store, ale gry nie można kupić, a jedynie dodać do listy życzeń. W informacji o dacie wydania produkcji wpisano jedynie rok 2023.

Przypomnijmy, że Skull and Bones powstaje od 2013 roku i początkowo miał to być wieloosobowy spin-off Assassin’s Creed 4: Black Flag, skupiający się na docenionych przez graczy bitwach morskich. Z czasem projekt wyewoluował w całkowicie osobny tytuł i oficjalnie zapowiedziano ją w 2017 roku. Od tej pory premiera produkcji była przesuwana już sześć razy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Skull and Bones

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze