Skip to main content

Sniper Elite 5 ma datę premiery i nowy trailer

Wiosenne strzelanie.

Sniper Elite 5 zadebiutuje 26 maja obecnego roku. Datę ogłoszono razem z rozpoczęciem przedpremierowej sprzedaży na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Gra od razu trafi także do Game Pass. Decydujący się na wcześniejsze zamówienie otrzymają misję z Hitlerem, a także - w zależności od edycji - pistolet P.1938 z tłumikiem.

Zobacz także: Sniper Elite 5 poradnik

Zgodnie z duchem czasu, w planach jest także przepustka sezonowa, która zaoferuje cztery pakiety treści na przestrzeni roku, sprzedawane także osobno. To zestawy z bronią, skórkami i misje.

Zobacz na YouTube

Sniper Elite 5 ponownie obsadza w głównej roli Karla Fairburne'a, stawiając na taktyczne strzelanie za pomocą karabinów snajperskich. Akcję przeniesiono do Francji w 1944 roku. Powracają oczywiście znane z serii zbliżenia kamery, „prześwietlające” przeciwników po trafieniu.

Na miejscu odkryjemy tajny nazistowski projekt, który może zakończyć wojnę jeszcze przed najazdem aliantów na Europę: Operację Kraken. Zadaniem bohatera będzie pozbycie się nazistowskich oficerów wysokiego szczebla i zakończenie Operacji.

Read this next