Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skyrim: Legendary Edition w czerwcu

AKTUALIZACJA: Bethesda oficjalnie potwierdza premierę na 7 czerwca.

Zobacz także: Skyrim - Poradnik, Solucja

Aktualizacja: Bethesda oficjalnie potwierdziła poniższe informacje. Zestaw zadebiutuje 7 czerwca, 3 dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Wydawca opublikował także oficjalną wersję okładki:

Okładka edycji legendarnej

Oryginalna wiadomość (18.04.2013): Jak informuje sklep internetowy Ultima, w okolicy 7 czerwca tego roku w sprzedaży pojawi się The Elder Scrolls V: Skyrim: Legendary Edition - zbiorcze wydanie podstawowej wersji gry wraz ze wszystkimi dodatkami: Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Źródło: sklep Ultima.pl

Cenę zestawu Ultima ustaliła na 139,90 zł w wersji PC i 199,90 zł na konsolach.

Skontaktowaliśmy się z Bethesdą i Cenegą w celu potwierdzenia informacji. Gdy tylko otrzymamy odpowiedzi, zaktualizujemy wiadomość.

Oś fabularną Dawnguard stanowi powrót lorda wampirów - Harkona - który używając Zwojów Starszych usiłuje zniszczyć słońce i sprowadzić na świat wieczne ciemności. Na drodze krwiopijcy staje zakon łowców wampirów - tytułowy Dawnguard. Gracz staje przed wyborem, po której stronie konfliktu stanąć.

Hearthfire nie wprowadza żadnych nowych zadań i wątków fabularnych, skupiając się wyłącznie na budowie domu i dbaniu o obowiązki rodzinne.

Trzeci i ostatni dodatek - Dragonborn - to znacznie obszerniejsze rozszerzenie, oferujące nową historię, lokacje oraz przeciwników. Akcja rozgrywa się na mroźnej wyspie Solstheim, znanej również z drugiego rozszerzenia do The Elder Scrolls III: Morrowind z 2003 roku. Fabuła skupia się na tajemniczym Miraaku - czyli pierwszym Dragonbornie, który przed setkami lat popadł w obłęd i zaginął w odmętach czasu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Elder Scrolls V: Skyrim

PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze