Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skradanka Hello Neighbor za darmo w Epic Games Store

Walka z sąsiadem.

Zgodnie z przewidywaniami, Epic Games Store udostępnił za darmo Hello Neighbor - niezależną skradankę z 2017 roku.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz tytułu, należy wejść na stronę gry, a następnie przypisać produkcję do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Kluczem jest unikanie sąsiada

Hello Neighbor to skradanka, której główny bohater zaczyna podejrzewać, że mieszkający w pobliżu sąsiad skrywa mroczną tajemnicę. Aby poznać prawdę, gracze muszą przekraść się do piwnicy mężczyzny.

Wydarzenia przedstawiono z perspektywy FPP. Podczas rozgrywki należy za wszelką cenę unikać właściciela domu, co nie jest proste, ponieważ gospodarz przygotował szereg pułapek. Istnieje jednak możliwość odwracania uwagi oponenta.

Produkcję udostępniono w ramach akcji, w której Epic Games Store do końca roku codziennie rozdaje po jednej grze. Ujawniona grafika wskazuje, że kolejnym bezpłatnym tytułem będzie jedna z dwóch platformówek - Yooka-Laylee lub Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Wiedźmin to obecnie najpopularniejszy serial na świecie - twierdzi Parrot Analytics

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły