Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sklep Muve podsumowuje Zimobranie

Sprzedano ponad 65 tys. gier.

Muve podsumowało organizowaną przed świętami promocję Zimobranie, w ramach której oferowano 677 tytułów w niższych cenach.

Jak wynika z opublikowanej infografiki, sklep zarejestrował 65231 sprzedaży, a jedna osoba kupowała średnio 1,73 produkcję. Wyższe zdolności matematyczne podpowiadają, że na zakupy zdecydowało się więc około 37,7 tys. osób.

Liczby te stanowią zdecydowany wzrost w porównaniu z organizowanym w czerwcu tego roku Wiosnobraniem, gdy sprzedano niemal 30 tys. tytułów, a jeden użytkownik kupował średnio 1,41 produkcji. Warto jednak zauważyć, że oferowano wtedy 154 przeceny.

Przedstawiciele Muve dodają, że średni rabat wynosił 69 procent, a pięć najpopularniejszych gier to Borderlands 2 w wersji Game of the Year, strategiczne XCOM: Enemy Unknown, bijatyka Mortal Kombat, przygodowe L.A. Noire i strzelanka Spec Ops: The Line.

„Nie padał śnieg ani serwery” - napisali organizatorzy, nawiązując zapewne do problemów z Wiosnobraniem, gdy przygotowana infrastruktura nie poradziła sobie z zainteresowaniem.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze