Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skate 4 z otwartym światem i treściami tworzonymi przez graczy - sugeruje EA

Gra skupi się na wiodących trendach w branży.

Na niedawnym spotkaniu z inwestorami szef Electronic Arts - Andrew Wilson - wypowiedział się o powstającym Skate 4. Menedżer zasugerował, że produkcja skupi się między innymi na treściach tworzonych przez graczy.

- Jazda na deskorolce sama w sobie ma wielki urok dla ogromnej rzeszy odbiorców, ale w naszej branży panują też inne trendy związane z zawartością kreowaną przez użytkowników, otwartym światem i interakcjami [między uczestnikami zabawy - red.] - tłumaczy.

Wilson podkreślił, że dla wielu osób jazda na desce to nie tylko sport, ale także droga do sukcesu. Jako przykład podał Nyjaha Hustona - młodego skatera, który zaczął od jeżdżenia na deskorolce, a obecnie jest „ikoną mody i sztuki, mieszka w Beverly Hills i jeździ Rolls Roycem”.

- Jazda na desce to punkt startowy, do którego później dobudowuje się treści generowane przez użytkowników, eksplorację i społeczność [fanów]. (…) Wraz ze Skate zamierzamy odblokować zupełnie nowy świat, wykraczający poza zwykłą grę o skateboardingu - wyjaśnia szef EA.

Screen ze Skate 3

Skate 4 (to nie jest jednak oficjalny tytuł) zapowiedziano po wielu latach próśb fanów, którzy domagali się stworzenia nowej części serii. Szczegóły na temat projektu nie są na razie znane, ponieważ znajduje się w bardzo wczesnej fazie rozwoju.

Źródło: VGC

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze