Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Skate przerywają milczenie i pokazują wczesną wersję gry. Jest wideo

Ruszają zapisy do testów.

EA wraz ze studiem Full Circle opublikowało pierwsze wideo, które pokazuje w akcji zapowiedzianą dwa lata temu nową odsłonę serii Skate.

Nagranie prezentuje bardzo wczesną wersję projektu. W filmie możemy zobaczyć ujęcia zarejestrowane najpewniej na samym początku prac, gdy jeszcze wiele elementów było tymczasowych. Nie zabrakło jednak scen przedstawiających, jak gra powinna finalnie wyglądać. Materiał zdaje się sugerować, że autorzy położą nacisk na zabawę sieciową.

Wideo towarzyszy uruchomieniu zapisów do programu, w ramach którego zainteresowani mogą otrzymać szansę sprawdzenia tytułu na etapie rozwoju produkcji i wpływu na przyszły kształt pozycji. Do testów zarejestrować się można na oficjalnej stronie internetowej Skate.

- Wzięliśmy pod uwagę to co wiemy oraz co nam powiedzieliście i zaczęliśmy tworzyć grę. Ale San Vansterdam nie zbudowano w jeden dzień. Dajemy wam więcej swobody i sposobów na wyrażenie siebie. Ludzie grają, a my słuchamy. Zapiszcie się więc i chodźcie zagrać - mówi narrator materiału.

Zamknięte testy beta odbędą się na PC. Dostęp do wczesnej wersji gry twórcy zamierzają przyznawać stopniowo, na podstawie różnych czynników i celów, które deweloperzy zechcą osiągnąć w danym momencie.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze