Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lipiec dla EA? Firma podobno szykuje pokazy nadchodzących gier

Nie tylko FIFA 23.

Wśród gier pokazywanych w kończącym się właśnie czerwcu zabrakło tytułów od EA. Jeśli jednak wierzyć nieoficjalnym wieściom, firma szykuje pokazy na lipiec.

Tak twierdzi renomowany informator Tom Henderson. Na łamach serwisu Exputer przekonuje - powołując się na anonimowe źródła - że w przyszłym miesiącu koncern zaprezentuje Skate 4, FIFA 23 i nową odsłonę Need for Speed.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie mogłyby odbyć się demonstracje, ale insider podkreśla, że każda z wymienionych gier miałaby zostać przedstawiona na osobnych wydarzeniach. Dwie ostatnie zostaną ponoć pokazane w drugiej połowie lipca.

Henderson dodaje, że kolejny Need for Speed najpewniej ukaże się z podtytułem Unbound. Informator potwierdza wcześniejsze nieoficjalne doniesienia, jakoby projekt miał łączyć fotorealistyczną grafikę z elementami anime

Insider porównuje styl wizualny do tego znanego z serialu „The Boondocks”, a podczas jazdy z samochodu będą podobno wydobywały się kreskówkowe elementy, w tym wiatr, dym i ogień. Nowością jest rzekomo Meetups - funkcja umożliwiająca graczom spotykanie się i organizowanie wyścigów.

Natomiast w serwisie Try Hard Guides informator dostarczył kilku szczegółów o pokazie Skate 4. EA ponoć zaprezentuje fragmenty właściwej rozgrywki, a w planach są też wydarzenia z opcją przetestowanie projektu przez dziennikarzy i youtuberów zajmujących się jazdą na desce.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

FIFA 23

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Skate 4

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze